RN55D11R0FBSL
MFR.Part #
RN55D11R0FBSL
JLCPCB Part #
C1432767
Description
-65℃~+175℃ 11Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors