RN55C1911FBSL
MFR.Part #
RN55C1911FBSL
JLCPCB Part #
C3428814
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors