MMB02070C2207GB200
MFR.Part #
MMB02070C2207GB200
JLCPCB Part #
C4305198
Description
-55℃~+155℃ 1W 220mΩ Thin Film Resistor ±2% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS