RN65D1180FBSL
MFR.Part #
RN65D1180FBSL
JLCPCB Part #
C1431579
Description
-65℃~+175℃ 118Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors