Y162449R9000B0W
MFR.Part #
Y162449R9000B0W
JLCPCB Part #
C4186305
Description
-55℃~+150℃ 200mW 49.9Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount