RN55D1103FB14
MFR.Part #
RN55D1103FB14
JLCPCB Part #
C1415277
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors