RN65D2433FRE6
MFR.Part #
RN65D2433FRE6
JLCPCB Part #
C1787720
Description
-65℃~+175℃ 243kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors