RN55E6651FRSL
MFR.Part #
RN55E6651FRSL
JLCPCB Part #
C5732712
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors