RN55D1102FB14
MFR.Part #
RN55D1102FB14
JLCPCB Part #
C1367638
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors