RN55D1132FB14
MFR.Part #
RN55D1132FB14
JLCPCB Part #
C1415314
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors