RER45F53R6RCSL
MFR.Part #
RER45F53R6RCSL
JLCPCB Part #
C1572154
Description
10W 53.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance