RN55C2403DBSL
MFR.Part #
RN55C2403DBSL
JLCPCB Part #
C3508754
Description
-65℃~+175℃ 125mW 240kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors