P0805E2500LBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E2500LBT
JLCPCB Part #
C4306479
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 250Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount