RN55D1002FB14
MFR.Part #
RN55D1002FB14
JLCPCB Part #
C1414119
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors