RN50C9761FBSL
MFR.Part #
RN50C9761FBSL
JLCPCB Part #
C1434633
Description
-65℃~+175℃ 50mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors