RN55C96R5BRSL
MFR.Part #
RN55C96R5BRSL
JLCPCB Part #
C1809750
Description
-65℃~+175℃ 125mW 96.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors