ERC70642R00DEEK500
MFR.Part #
ERC70642R00DEEK500
JLCPCB Part #
C3497089
Description
-65℃~+175℃ 642Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS