RN55C9650BBSL
MFR.Part #
RN55C9650BBSL
JLCPCB Part #
C1427707
Description
-65℃~+175℃ 125mW 965Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors