RN55C9531FB14
MFR.Part #
RN55C9531FB14
JLCPCB Part #
C6982299
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors