RN50C9531FB14
MFR.Part #
RN50C9531FB14
JLCPCB Part #
C3458299
Description
-65℃~+175℃ 50mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors