RN55C94R2FB14
MFR.Part #
RN55C94R2FB14
JLCPCB Part #
C1395912
Description
-65℃~+175℃ 125mW 94.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors