P0805E1243BNTA
MFR.Part #
P0805E1243BNTA
JLCPCB Part #
C4079994
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS