RN55C9092DRE6
MFR.Part #
RN55C9092DRE6
JLCPCB Part #
C3458729
Description
-65℃~+175℃ 125mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors