Y07891K65000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y07891K65000T0L
JLCPCB Part #
C1464126
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors