Y079349K9000B0L
MFR.Part #
Y079349K9000B0L
JLCPCB Part #
C1468927
Description
-55℃~+125℃ 49.9kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS