RN55C9090DRE6
MFR.Part #
RN55C9090DRE6
JLCPCB Part #
C1778185
Description
-65℃~+175℃ 125mW 909Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors