RNC55J6261BRBSL
MFR.Part #
RNC55J6261BRBSL
JLCPCB Part #
C1457074
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.26kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors