RN55C8560BBSL
MFR.Part #
RN55C8560BBSL
JLCPCB Part #
C3504189
Description
-65℃~+175℃ 125mW 856Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors