RN55C8873FBSL
MFR.Part #
RN55C8873FBSL
JLCPCB Part #
C1427739
Description
-65℃~+175℃ 125mW 887kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors