RN55C8760BBSL
MFR.Part #
RN55C8760BBSL
JLCPCB Part #
C1427465
Description
-65℃~+175℃ 125mW 876Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors