RN55C4023BBSL
MFR.Part #
RN55C4023BBSL
JLCPCB Part #
C3480560
Description
-65℃~+175℃ 125mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors