RN55C1274FRE6
MFR.Part #
RN55C1274FRE6
JLCPCB Part #
C1803451
Description
-65℃~+175℃ 1.27MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors