RN55C8661BB14
MFR.Part #
RN55C8661BB14
JLCPCB Part #
C1414199
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.66kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors