CMF55240R00FHEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF55240R00FHEK
JLCPCB Part #
C1417824
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 240Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS