RN55E1012DBSL
MFR.Part #
RN55E1012DBSL
JLCPCB Part #
C1427891
Description
-65℃~+175℃ 10.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors