RN55C8561BR36
MFR.Part #
RN55C8561BR36
JLCPCB Part #
C1781904
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.56kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors