RN55C8061BR36
MFR.Part #
RN55C8061BR36
JLCPCB Part #
C1781779
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors