RN55C5050DRSL
MFR.Part #
RN55C5050DRSL
JLCPCB Part #
C1790305
Description
-65℃~+175℃ 125mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors