RN55C8453FBSL
MFR.Part #
RN55C8453FBSL
JLCPCB Part #
C1427688
Description
-65℃~+175℃ 125mW 845kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors