RN55C8453DBSL
MFR.Part #
RN55C8453DBSL
JLCPCB Part #
C1427664
Description
-65℃~+175℃ 125mW 845kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors