Y00585R00000B2L
MFR.Part #
Y00585R00000B2L
JLCPCB Part #
C1459313
Description
-55℃~+125℃ 300mW 5Ω ±0.1% ±12ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors