RN55C8450BBSL
MFR.Part #
RN55C8450BBSL
JLCPCB Part #
C1427829
Description
-65℃~+175℃ 125mW 845Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors