1.5KE350A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE350A-E3/54
JLCPCB Part #
C3703202
Package
DO-27
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 3.1A 300V 333V 482V TVS Unidirectional DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)