RN55C8450FBSL
MFR.Part #
RN55C8450FBSL
JLCPCB Part #
C3409314
Description
-65℃~+175℃ 125mW 845Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors