RN55C8352BRSL
MFR.Part #
RN55C8352BRSL
JLCPCB Part #
C1809694
Description
-65℃~+175℃ 125mW 83.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors