Y0013119R400Q9L
MFR.Part #
Y0013119R400Q9L
JLCPCB Part #
C1491057
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 119.4Ω 2W ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS