RER75F4R22MC02
MFR.Part #
RER75F4R22MC02
JLCPCB Part #
C1572290
Description
30W 4.22Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance