RN55C8350DRSL
MFR.Part #
RN55C8350DRSL
JLCPCB Part #
C1789016
Description
-65℃~+175℃ 125mW 835Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors