RL07S222GRSL
MFR.Part #
RL07S222GRSL
JLCPCB Part #
C3483133
Description
-65℃~+175℃ 2.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors