RN70C27R4FB14
MFR.Part #
RN70C27R4FB14
JLCPCB Part #
C1416780
Description
-65℃~+175℃ 27.4Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors